Hajvalia e Prishtina i ndajnë pikët

Autori:Gazeta Fjala

prishtina

Skuadra e Hajvalisë dhe ajo e Prishtinës i kanë ndarë pikët, duke luajtur me rezultat të barabartë 0-0 në kuadër të javës së 14-të në Vala Superligën e Kosovës në futboll.

Pas 14-të ndeshjeve të zhvilluara, Prishtina pozicionohet në vendin e dytë në tabelë me 31 pikë, ndërsa Hajvalia renditet në vendin e fundit me shtatë pikë të grumbulluara.

Ndërkohë, ditën e nesërme (E mërkure) takohen këto skuadra:

Gjilani – Ferizaj

Besa – Drenica

Liria – Trepça

Llapi – Drita

Trepça 89 – Feronikeli.

Të gjitha takimet do të zhvillohen nga ora 13:00./GazetaFjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/hajvalia-e-prishtina-i-ndajne-piket/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala