Gruaja e vrarë në Prizren është nëna e këshilltares së Ramush Haradinajt (FOTO)

Autori:Gazeta Fjala

Shiriti-i-policise-600x360

Mbrëmë rreth orës 23:00, një burrë ka vrarë bashkëshorten e tij në Prizren.

Klankosova.tv merr vesh se gruaja e cila ka mbetur e vdekur është nëna e këshilltares së Kryeministrit në largim, Ramush Haradinaj, Diellza Hotit.

Vajza e të ndjerës, Diellza, lajmin e vdekjes së nënës së saj e njoftoi përmes rrjeteve sociale.

“Pusho e qetë në paqe mami jem, engjëlli jem”, ka shkruar ajo mbi një fotografi ku shihet e ndjera bashkë me vajzat dhe mbesën e saj, njofton Klan Kosova.

diellza

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/gruaja-e-vrare-ne-prizren-eshte-nena-e-keshilltares-se-ramush-haradinajt-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala