Grezda zbulon fajtorin e humbjes nga Spanja

Autori:Gazeta Fjala

shqiperia
Eros Grezda ka analizuar humbjen e Shqipërisë nga Spanja.
Mesfushori i Kombëtares, Eros Grezda foli mbrëmë pas ndeshjes duke shprehur keqardhjen e tij për fatin e keq që pati Kombëtarja mbrëmë.

Ai gjithashtu tha se loja ndryshoi me ndyshimin e pjesëve ku në të parën dominoi Spanja dhe në të dytën ishte Kombëtarja jonë e pafat.

“Të gjithë e dimë që Spanjaështë ekip që shfrytëzon mundësitë në maksimum dhe këtë e bëri në pjesën e parë duke mos na dhënë asnjë rast, edhe pse ne patëm raste për shënim dhe nuk luajtëm mirë. Në pjesën edytë ishim më mirë por fati nuk ishte me ne.” tha Grezda.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/grezda-zbulon-fajtorin-e-humbjes-nga-spanja/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala