Gol në ndeshjen Galatasaray – Real Madrid

Autori:Gazeta Fjala

Screenshot_1-164

Real Madridi ka kaluar në epërsi kundër Galatasary, në një ndeshje të Ligës së Kampionëve që po zhvillohet momentalisht në Stamboll.

Toni Kroos shënoi për 1:0 në minutën e 18, pas një asisti nga Eden Hazard,

https://tiger.cdnja.co/v/gp/gPvW.mp4?secure=4ZO3Yvvfzz2BpGnDUHcx_A&expires=1571776200

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/gol-ne-ndeshjen-galatasaray-real-madrid/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala