Goditet nga rimorkio, vdes një person nga Suhareka

Autori:Gazeta Fjala

unnamed-1-16-1

Një person ka vdekur në Suharekë, pasi derisa ishte duke drejtuar traktorin, ka humbur kontrollin dhe pasi kërcen nga traktori, goditet nga rimorkios hkruan gazeta inFokus.

Si pasojëe kësaj i njëjti pëson lëndime të rënda trupore, ku me pas vdesë, thuhet në raportin 24 orësh të PK-së.

Vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku. Me vendim të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion./Gazeta inFokus/.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/goditet-nga-rimorkio-vdes-nje-person-nga-suhareka/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala