Godite nga vetura një person i cili ishte në karrocë

Autori:Gazeta Fjala

aksident-ne-prishtine_5daf2630e93f5-600x360-1

Një person në karrocë është është goditur nga një veturë në rrugën “Mon Balaj”

Ky person është lënduar dhe është dërguar në qendrën emergjente, shkruan Gazeta inFokus.

Kështu ka bërë të ditur zëdhënësi i policisë, Bajram Krasniqi, për Gazetën inFokus.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Mon Bala” në Prishtinë, rreth orës 16:45. Në aksident janë përfshirë një veturë dhe një person në karrocë (person me nevoja të veçanta). Si pasojë e aksidentiY është lënduar personi në karrocë i cili është dërguar për tretman mjekësor” ka thënë Krasniqi./Gazeta inFokus/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/godite-nga-vetura-nje-person-i-cili-ishte-ne-karroce/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala