Gjyqtari feston si i çmendur golin e Barcelonës (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

barce_1502438755-7522590

Tashmë video montazhet janë bërë shumë të shpeshta, ku tifozët e njërës skuadër tallen me tjetrën. Kështu ka ndodhur edhe me një video të postuar së fundmi në Twitter, ku shihet një gjyqtar që feston një gol së bashku me futbollistët e Barcelonës.

Bëhet fjalë për një video nga Pro Evolution Soccer, e që me shumë mundësi është bërë nga një tifoz i Real Madrid, pasi Barcelona shpesh akuzohet nga tifozët se ndihmohet nga gjyqtaret.

Mendime të tilla të tifozëve ka edhe për Realin, Juventusin dhe Manchester Unitedin. /Express/

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/gjyqtari-feston-si-i-cmendur-golin-e-barcelones-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala