Gjykimi për Haradinajn ende nuk ka filluar

Autori:Gazeta Fjala

anita-ramushi

Personi që po i qëndron afër në këto momente kreut të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj derisa pritet të merret vendimi për lirimin e tij ose ekstradimin në Serbi është bashkëshortja e Haradinajt, Anita.

Gazeta Fjala mëson se të dy ishin bashkë në momentin e ndalimit nga autoritetet franceze në aeroportin e Bazelit, gjatë një udhëtimi privat.

Sic merret vesh ata tani janë në sallën e gjykimit ku pritet të filloi senaca për shqyrtimin e rastit të Ramush Haradinajt./Gazeta Fjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/gjykimi-per-haradinajn-ende-nuk-ka-filluar/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala