Gjendet një trup i pajetë në Vushtrri

Autori:Gazeta Fjala

vrasje 1

Rreth orës 14:30 të ditës së martë është gjetur pa shenja jete në rrugë një mashkull në Vushtrri.

Policia njofton se vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar në vendin e ngjarjes.

Poashtu bëhet e ditur se me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për obduksion.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/gjendet-nje-trup-i-pajete-ne-vushtrri/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala