Gjendet i vdekur në motel një person në Graçanicë

Autori:Gazeta Fjala

moteel

Një person është gjetur pa shenja jete në një motel në Graçanicë.

Kjo është bërë e ditur përmes raportit 24 orësh të Prokurorisë së Shtetit,

Ndonëse nuk dihet për arsyet e vdekjes së tij, me urdhër të prokurorit kujdestar, trupi i pajetë është dërguar në IML për obduksion.

Detajet tjera rreth rastit nuk dihen.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/gjendet-i-vdekur-ne-motel-nje-person-ne-gracanice/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala