Gjashtë vjet nga orteku në Restelicë, çfarë ka ndodhur tani në këtë fshat! (VIDEO)

Autori:Gazeta Fjala

bora-restelice1

Sot janë bërë 6 vjet nga tragjedia e Restelicës kur një ortek bore ua mori jetën disa personave.

Që nga ajo kohë, banorët thonë se zona është boshatisur.

Kronikë e zgjeruar nga Klan Kosova.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/gjashte-vjet-nga-orteku-ne-restelice-cfare-ka-ndodhur-tani-ne-kete-fshat-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala