Giroud te Chelsea

Autori:Gazeta Fjala

1sdfwefe

Chelsea ka kompletuar transferimin e Olivier Giroud nga Arsenali.

Francezi do t’iu bashkohet Të Kaltërve në një kontratë 18 muajshe, me një opsion për ta zgjatur edhe për një vit.

Të dyja klubet londineze arritën këtë marrëveshje në ditën e fundit të afatit kalimtar të janarit.

Mësohet se kampioni anglez pagoi 18 milionë funte për shërbimet e sulmuesit.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/giroud-te-chelsea/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala