Gazmen Rama për Ramush Haradinajn: O Ty moj Francë ta q… (Video)

Autori:Gazeta Fjala

gazmend

Kengetari Gazmend Rama ka sharë me nanë shtetin e Francës pas ndalimit të Ramush Haradinajt./Gazeta Fjala/
Dëgjojeni videon:

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/gazmen-rama-per-ramush-haradinajn-o-ty-moj-france-ta-q-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala