Gazetarja sulmohet nga një kalë gjatë transmetimit “live”

Autori:Gazeta Fjala

auto-screenshot-21510302450_1510303007-6803334

Një video ku tregon një gazetare e TV Show në Turqi e cila gjatë raportimit live sulmohet nga një kalë papritmas po bën bujë në rrjetet sociale.

Ozge Mayetin po raportonte live nga qendra e qyteti kur papritmas  është sulmuar nga kali që endej rrugëve të qyteti.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/gazetarja-sulmohet-nga-nje-kale-gjate-transmetimit-live/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala