Futbollisti shqiptar bie nga pallati, dalin pamjet video

Autori:Gazeta Fjala

LAJMI I FUNDIT

Pak minuta më parë një ngjarje e rëndë është regjistruar në Tiranë.

Një ri rreth të 20-ve është hedhur nga një pallat në zonën e Komunës së Parisit, pranë kompleksit “Kika 1”.

Sipas asaj që mëson Syri.net, i riu, i cili është edhe futbollist, është identifikuar me emrin Aldo, ndërsa mbiemri nuk dihet ende.

Gjithahtu nuk është e sigurtë nëse i riu është vetëhedhur apo e kanë hedhur.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet, ndërsa nuk ka informacion mbi gjëndjen shëndetësore të të riut.

Lajmi në përditësim

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/futbollisti-shqiptar-bie-nga-pallati-dalin-pamjet-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala