Formacionet zyrtare: Manchester United – Arsenal

Autori:Zekirja Shabani

MRF2018_ManUtdvarsenal-768x384

Derbi i mbrëmjes në Premier League zhvillohet  në “Old Traford” ku takohen Manchester United dhe Arsenal, shkruan Gazeta inFokus.

Ndeshja nisë nga ora 21:00, ndërsa janë publikuar edhe formacionet zyrtare.

Shkodran Mustafi do ta nisi nga fillimi këtë takim./Gazeta inFokus/

Formacionet zyrtare:

Screenshot_4-6

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/formacionet-zyrtare-manchester-united-arsenal/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala