Formacionet zyrtare: Estonia – Gjermania

Autori:Gazeta Fjala

Estonia-vs-Germany

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Estoni – Gjermani.

Panzerat’ i duhet fitorja që të ndjekin hapin e Hollandës, që shënuan fitore ndaj Bjellorusisë.

Ndeshja fillon në orën 20:45, ndërsa më poshtë mund të shihni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

Screenshot_1lllllllll0000000000000

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/formacionet-zyrtare-estonia-gjermania/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala