Formacionet, Barcelona – Celta

Autori:Gazeta Fjala

b_1515654359-1140117

Barcelona sot do të takohet me Celta Vigon në kuadër të Copa del Rey

Skuadra e Barcelonës ka punë shumë të vështirë sonte, kur në Camp Nou e pret Celta Vigon, në kuadër të ndeshjes së kthimit në Copa del Rey.

Trajneri Ernesto Valverde prite të bëjë disa ndryshime në mbrojtje, por në sulm do të luajë me lojtarët më të mirë.

Kjo ndeshje zhvillohet sonte nga ora 21:30, ndërsa e parë kishte përfunduar baras 1:1.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/formacionet-barcelona-celta/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala