FMN e gatshme ta mbështes ATK-në dhe Doganën

Autori:Gazeta Fjala

unnamed

Drejtori i Përgjithshëm i ATK-së, Sakip Imeri si dhe delegacioni i Fondit Monetar Ndërkombëtar, kanë kanë diskutuar për procesin e bashkimit të Administratës Tatmiore dhe Doganore, shkruan Gazeta Fjala.

Përfaqësuesit e Fondit Monetar Ndërkombëtar, janë shprehur të gatshëm për të kontribuar në procesin e bashkimit të Administratës Tatimore dhe Doganore.

Ndërkaq, drejtori i ATK-së, Sakip Imeri, ka thënë se FMN-ja përveç se po përkrah këtë proces të rëndësishëm, ka përkrahur edhe procese të tjera të institucionit që ai drejton. /GazetaFjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/fmn-e-gatshme-ta-mbeshtes-atk-ne-dhe-doganen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala