Fiton Arsenali, rrëmben vendin e tretë (Video)

Autori:Gazeta Fjala

arsenal

Arsenali ka vazhduar me fitore në Premierligë. Pas fitores 1:0 ndaj West Bromwich Albion, “Topçinjtë” tani kanë fituar 2:0, duke e mposhtur Crystal Palacen në “Emirates Stadium”.

Golat në këtë ndeshje i shënuan Olivier Giroud (17’) dhe Alex Iwobi (56’).

Pas këtyre tre pikëve, Arsenali ka poshtuar pozitën e tretë në renditje me 40 pikë të grumbulluara.


Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/fiton-arsenali-rremben-vendin-e-trete-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala