Fillon takimi Grenell-Thaçi

Autori:Gazeta Fjala

auto_unnamed_191570619179-852x460

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, me 9 tetor do të takohet me Përfaqësuesin Special të Presidentit të SHBA-ve, Donald Trump.

Richard Grenell është i përzgjedhuri i Trumpit për dialogun Kosovë-Serbi, ambasadorin,

Ne një fotografi të publikuar nga mediat vërehet se ka filluar takimi Grenell-Thaqi, shkruan gazeta inFokus.

Ditë më parë, presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donlad Trump, ka zgjedhur ambasadorin amerikan në Gjermani, Richard Grenell, si të dërguar të administratës amerikane për dialogun Kosovë-Serbi./Gazeta inFokus/.

auto_unnamed_191570619179-1

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/fillon-takimi-grenell-thaci/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala