Është përsëri ai miq, Cristiano Ronaldo dyfishon epërsinë e Juventusit (VIDEO)

Autori:Gazeta Fjala

Screenshot_7-5

Në kuadër të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve aktualisht po luajnë përballjen e dytë Juventusi dhe Atl.Madridi, shkruan Gazeta inFokus.

Juventusi e ka shënuar edhe golin e dytë, përsëri golashënues është Ronaldo i cili më kokë në minutën e 49′ ia dhuroj epërsinë e dyfishtë Juventusit./Gazeta inFokus/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/eshte-perseri-ai-miq-cristiano-ronaldo-dyfishon-epersine-e-juventusit-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala