Eni nën përqafimin e një mashkulli tjetër, ky është reagimi i Gencit

Autori:Gazeta Fjala

Eni-Koci-Genc-Prelvukaj-600x360

Genc Prelvukaj nervozohet me foton më të fundit të të fejuarës së tij, Eni Koci.

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Eni Koci, u bë kryetema e mediave rozë së fundi

Ajo publikoi një fotografi nga shesh xhirimet e klipit të ri, ku shihej nën përqafimin e një mashkulli dhe me këtë postim paralajmëroi projektin e ri muzikor.

ehah

Sipas artistes, projekti mban titullin “Sekreti”.

Në këtë postim Genci i la këtë koment, duke u shprehur ‘xheloz’ në një farë mënyre. Ndërsa, ajo ia ktheu “dashuri”.

GP

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/eni-nen-perqafimin-e-nje-mashkulli-tjeter-ky-eshte-reagimi-i-gencit/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala