Eni Koçi në krahët e një mashkulli tjetër, reagon Genc Prelvukaj

Autori:Gazeta Fjala

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj tash e një kohë e kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre, duke dalë hapur në publik,

Ata njihet si një nga çiftet më të dashura nga publiku, kjo edhe për shkak të paraqitjeve të tyre të vazhdueshme së bashku nëpër rrjetet sociale, duke dëshmuar se po kalojnë një romancë të bukur.

Së fundmi këngëtarja Eni Koçi ka befasuar, duke publikuar një fotografi në krahët e një mashkulli tjetër, por që me gjasë është pjesë e ndonjë videoklipi muzikor.

E sikur për të shprehur xhelozinë, publikisht ka reaguar i dashuri i saj Genc Prelvukaj, i cili ka dërguar një koment asaj me disa “emoji”, duke shprehur habinë për këtë gjest.

Teksa Eni ia ka kthyer komentin duke i thënë “Love”, duke lënë të kuptohet se bëhet fjalë për ndonjë projekt muzikor me titull “Sekreti”.

2312

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/eni-koci-ne-krahet-e-nje-mashkulli-tjeter-reagon-genc-prelvukaj/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala