Enca ‘thehet’ në mes me ba poza provokuese (foto)

Autori:Gazeta Fjala

yt

Enca Haxhia ka nda me ndjekësit fotografi atraktive nga pushimet në Turqi.

kljkl-3

yuiui

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/enca-thehet-ne-mes-me-ba-poza-provokuese-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala