Enca ndan me fansat fotot nga dhoma e hotelit, gjen shtratin të mbushur me trëndafila rozë dhe…

Autori:Gazeta Fjala

enca-2-2-1

Më pas, Enca ndau me 2.1 milionë ndjekësit e saj dy foto në “Instastory” nga dhoma e hotelit. Aty shihet një shtrat i madh me çarçafë të bardhë i tëri i mbuluar me trëndafilë rozë.

Gjithashtu vihet re një kuti e vogël me qirinj. Ndërsa fotoja tjetër tregon se çfarë fshihet më tej në këtë shtrat. Është një cigare e mbështjellur me një shirit rozë që brenda përmban narkotikë, shkruan “Prive.al”.

enca-2-2-1

enca

enca-1

enca-3

enca-4

enca-1-2

enca-6

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/enca-ndan-me-fansat-fotot-nga-dhoma-e-hotelit-gjen-shtratin-te-mbushur-me-trendafila-roze-dhe/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala