Emerson Palmieri kalon tek Chelsea

Autori:Gazeta Fjala

affafaf

Emerson Palmieri do të udhëtojë për në Londër që të bëjë testet mjekësore për të kompletuar transferimin e tij në Chelsea, njofton Goal.

Palmieri nga Roma në Chelsea ka kaluar për 20 milionë euro.

Mbrojtësi i krahut të majtë ka nënshkruar kontratë për katër vjet e gjysmë.

Ai është nënshkrimi i dytë i Antonio Contes, pas Ross Barkley.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/emerson-palmieri-kalon-tek-chelsea/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala