Ekskluzive| Shkarkohet Nuredin Krasniqi, Telekomi mbetet pa shef

Autori:Gazeta Fjala

30572243_10155480215013479_2105697258342187008_n

Ushtruesi i Drejtorit Nuredin Krasniqi nuk do të drejtoj më Telekomin e  Kosovës.

Bordi i ri i emëruar ditë më parë në mbledhjen e sotme ka marr vendim për shkarkimin e tij, shkruan gazetafjala.

Arsyet ende nuk janë bërë të ditura por shkarkimi i Krasniqit është vendimi i parë që ka marr bordi i ri i Telekomit të Kosovës, i emëruar nga Ramush Haradinaj.

Nuredin Krasniqi më 16 mars të këtij viti është emëruar U.D. i Telekomit të Kosovës pas largimit të Agron Mustafës nga pozita e drejtorit menaxhues./GazetaFjala

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/ekskluzive-shkarkohet-nuredin-krasniqi-telekomi-mbetet-pa-shef/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala