Ekipi i dështakëve në Serie A për sezonin 2016/17 (Foto)

Autori:Gazeta Fjala

serie a

Katër lojtarë të Interit gjenden në formacionin më të dobët në Serie A për sezonin që po lëmë pas, 2016/17.

“Goal.com” ka publikuar formacionin më të dobët të Serisë A për sezonin 2016/17, ku gjenden shumë yje, transmeton Gazeta Express.

Formacioni i më të dobëtëve dominohet nga Interi, ku gjenden katër lojtarë: Gabriel, Brozovic, Ansaldi dhe Murillo.

Pas Interit, Roma dhe Milani kanë nga dy lojtarë, Gerson Vermaelen, përkatësisht, De Sciglio dhe Paletta.

Vetëm një lojtarë i Napolit gjenden në mesin e më të dobëtëve, derisa edhe Torino ka dy lojtarë, përcjell Express.

Ja formacioni i dështakëve për sezonin 2016/17:

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/ekipi-i-deshtakeve-ne-serie-a-per-sezonin-201617-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala