Ekipet emergjente nxitojnë në shkollën e Washington-it (VIDEO)

Autori:Gazeta Fjala

zxcxccvcv

Ekipet e shpëtimit dhe ambulanca të shumta në këto momente janë duke qëndruar pranë  shkollës së mesme ‘’Freeman’’ në Rockford të Washingtonit.

Mediat e huaja raportojnë se përveç një personi të vrarë dhe gjashtë persona të tjerë kanë mbetur të plagosur si pasojë e të shtënave më armë zjarri nga një person i cili tashm veç është kapur nga autoritetet, transmeton Klan Kosova.

Për më shumë shikoni pamjet:

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/ekipet-emergjente-nxitojne-ne-shkollen-e-washington-it-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala