Edi Rama uron Kosovën dhe Shqipërinë

Autori:Gazeta Fjala

edi

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka uruar Kosovën dhe Shqipërinë para ndeshjeve kualifkuese për Kampionatin Botëror ”Rusia 2018”. Këtë urim Rama e ka shkruar n profilin e tij në rrjetin social në ”Facebook”.

”Mirë se vjen Kosova në Shkodër. Rruga e mbarë Shqipërisë ne Litenshtejn.Një mbrëmje zemrash Kuq e Zi për dy skuadrat që do të lidhin kombin përpara ekranit kudo ku jetojnë shqiptarët. Suksese, jemi të gjithë me ju”, ka shkruar Rama./GazetaFjala/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/edi-rama-uron-kosoven-dhe-shqiperine/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala