Edhe Shkurte Gashi realizon foto të nxehta

Autori:Gazeta Fjala

shkurta-600x360 (1)

Emri i Shkurte Gashit nuk është një emër i panjohur për skenën tonë

Këngëtarja është e njohur për këngët e saj popullore, por edhe si njëra prej këngëtarëve me të kërkuara për të kënduar në dasma të çifteve të reja.

E pas kalimit të sezonës, Shkurte Gashi ka vendosur që të vije pak me ndryshe për fansat e saj.

Ajo ka realizuar një fotosesion tepër të nxehtë ku është e rregulluar dhe ka të veshur një veshje ngjyrë të gjelbër.

Ende nuk dihet se a janë realizuar këto fotografi nga ndonjë skenë të xhirimit të videoklipit, apo këngëtarja ka vendosur që para se të vije me ndonjë këngë të re të bëj foto sesione të tilla.

shkurta-600x360 (1)

shkurta-2

shkurta-1

shkurta-3

shkurta-4

shkurta-5

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/edhe-shkurte-gashi-realizon-foto-te-nxehta/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala