Edhe Milan do Modricin

Autori:Gazeta Fjala

Generated by  IJG JPEG Library

Skuadra italiane AC Milan po synon ta transferojë Luka Modric.

Kjo vjen pasi që milanezët po shikojnë ta ndërtojnë një skuadër të gatshme për të garuar për titullin e Serie A.

Rosonerët ndjejnë se Modric ende ka shumë për të ofruar dhe se mosha e tij, 31, mund të jetë në të vërtetë pozitive, dhe se Madridi do ta lejonte largimin e tij më lehtë shkaku i kësaj.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/edhe-milan-do-modricin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala