Edhe ky futbollist i Prishtinës po stërvitë me Kosovën

Autori:Gazeta Fjala

PAM1

Kombetarja A e Kosovës momentalisht po stërvitë në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, shkruan Gazeta inFokus.

Gazeta inFokus pak me parë raportoi se pjesë e stërvitjeve ështē edhe futbollisti i Llapit, Festim Alidema.

Krahas Alidemes, edhe mbrojtësi i Prishtinës, Armend Thaçi është duke u stërvitur. Të dy këta kanë marrë ftesën e trajnerit Challandes.

Kosova të premten luan me Malin e Zi, ndërsa më 10 qershor me Bullgarinë, të dyja këto takime në udhëtim. /Gazeta inFokus/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/edhe-ky-futbollist-i-prishtines-po-stervite-me-kosoven/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala