Edhe dy gola në ndeshjen Liverpool-Salzburg

Autori:Gazeta Fjala

liverpool-3-600x360

Janë shënuar edhe dy gola në ndeshjen Liverpool-Salzburg

Për rezultatin 3-0 shënuan Liverpool me anë të Mohamed Salah, kurse Salzburg shënuan me anë të Hwang në minutën e 39-të. /GazetaExpress/

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/edhe-dy-gola-ne-ndeshjen-liverpool-salzburg/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala