E zhveshur në Instagram, e mbuluar kokë e këmbë në xhami/Këngëtarja shqiptare habit fansat me… (FOTO)

Autori:Gazeta Fjala

gjys6

Jemi mësuar ta shohim tek ekspozon format bombastike në rrjetet sociale, ndaj kur postoi foton e mbuluar kokë e këmbë ngjalli kërshërinë e të gjithëve.

Këngëtarja kosovare Gjyste Vulaj ka postuar në Instagram disa foto nga vizita në qytetin e Stambollit, ku shihet e mbuluar kokë e këmbë në një xhami.

Fansat kanë reaguar në mënyra të ndryshme, dhe të shumtë kanë qenë ata qe e kanë komplimentuar.

gjys6

gjys5

gjys4

gjys3

gjys1

gjys

gjy13

gjy11

gjy10

gjy6

gjy4

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/e-zhveshur-ne-instagram-e-mbuluar-koke-e-kembe-ne-xhamikengetarja-shqiptare-habit-fansat-me-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala