E tmerrshme, përdhunoi vajzën e tij për 20 vite, bëri 6 fëmijë me të, e ngacmoi edhe njërën nga fëmijët

Autori:Gazeta Fjala

sx-600x360

E tmerrshme, përdhunoi vajzën e tij për 20 vite, bëri 6 fëmijë me të, e ngacmoi edhe njërën nga fëmijët

Ai tashmë është në burg, por identiteti i tij nuk është bërë publik për të mbrojtur vajzën. Mbi babain që abuzoi seksualisht me të bijën rëndojnë plotë 36 akuza, ku është vërtetë një listë e gjatë krimesh, në të cilën përfshihet edhe përdhunimi me një tjetër vajzë.

Ndërkohë ky njeri që ka abuzuar me të bijën kundërshton kategorikisht akuzat duke thënë se ajo nuk është vajza biologjike. Por gjatë këtyre video torture, vajza lidni 6 fëmijë, ku njëra prej vajzave u ngacmua sërish nga gjyshi që përdhunoi për 20 vite nënën.

“Unë kam zhvilluar procese gjyqesore te shumta, gjate punes sime per 40 vjet. Kjo është ndër tre rastet e para më të këqija me të cilat jam dashur të merrem ndonjëherë. Une te them se jam mësuar, por për ju duhet te kete qene nje nga pervojat me te veshtira. Unë vetëm mund t’ju falënderoj për kryerjen e detyrës tuaj “- u shpreh gjykatësi Paul Thomas para jurisë.

Ndërkohë që më pas ai ka thënë që të mos çuditen kur të mësojnë për vendimin mbi dënimin, për një numër të madh vitesh që ai do burri do vuajë në burg.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/e-tmerrshme-perdhunoi-vajzen-e-tij-per-20-vite-beri-6-femije-me-te-e-ngacmoi-edhe-njeren-nga-femijet/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala