E rrahin hoxhën në emision të drejtpërdrejtë (Video)

Autori:Gazeta Fjala

mysi_1475235813-3727525
Një myfti është rrahur me këpucë në një emision te drejtpërdrejtë

Myftiu është rrahur nga një i ftuar tjetër në po të njëjtin emision.

Ngjarja ka ndodhur në një televizion egjiptian

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/e-rrahin-hoxhen-ne-emision-te-drejtperdrejte-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala