E konfirmon Ramiz Kelmendi, punëtorja që këputi dorën punon në ETC në Mal të Zi

Autori:Gazeta Fjala

yuj-1

Pronari i Kompanisë ELKOS, Ramiz Kelmendi e ka konfirmuar për gazetën inFokus  se një punëtore e rrjetit të maketeve të ETC-së  ka këputur dorën përderisa ishte në punë.

Ai për gazetën inFokus ka thënë që ky rast ka ndodhur në ETC në Mal të Zi.

“Rasti ka ndodhur në Mal të Zi  dhe jo në Kosovë, organet gjegjëse janë duke marrë më rastin”, ka thënë Kelmendi.

Në video shihet se punëtorja derisa ishte duke punuar në sektorin e mishit, e këput dorën.

Në ndihmë i del një koleg i saj, derisa gjaku shpërndahet nëpër tokë.

Kujdes! Pamje të rënda!

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/e-konfirmon-ramiz-kelmendi-punetorja-qe-keputi-doren-punon-ne-etc-ne-mal-te-zi/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala