E fejuara e Milot Rashicës shkëlqen në dimi e jelek

Autori:Gazeta Fjala

eeee

Milot Rashica dhe e dashura e tij, Belkiz Kera janë prej çifteve më të dashura dhe mjaft të komentuara.

Dyshja janë të fejuar prej vitesh ndërsa po bëhen gati për ceremoninë e martesës.

fdghhfgh

Ishte Belkiz ajo që tashmë ka mbajtur natën e kanagjegjit. Fotografitë nga nata e saj e veçantë ajo i ka ndarë dhe me ndjekësit në ‘Instagram’.

Bukuroshja nga Vushtrria ka sjellur imazhe me disa veshje të ndryshme, por ajo që bije në sy është dukja në veshjen tradicionale, dimi e jelek.

Belkiz dukej si kukull, derisa veshja tradicionale i shkonte shumë e ajo dukej plotë shkëlqim.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/e-fejuara-e-milot-rashices-shkelqen-ne-dimi-e-jelek/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala