E dhimbshme, ndërron jetë polici nga Istogu, u godit për vdekje në aksident trafiku

Autori:Gazeta Fjala

Screenshot_9-1

Pjesëtari i Policisë së Kosovës, Halil Metaj, ka ndërruar jetë të martën pas një aksidenti.

Vetura e tij është goditur në një aksident në fshatin Bellopojë të dielën.

Por, Indeksonline mëson nga burimet e veta se të martën polici nga Istogu ka vdekur.

t-20

21-1

11-15

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/e-dhimbshme-nderron-jete-polici-nga-istogu-u-godit-per-vdekje-ne-aksident-trafiku/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala