“E bukura dhe bisha”, Fjolla Morina “çmend” ndjekësit me veshjen transparente (FOTO)

Autori:Gazeta Fjala

fjollamorinnnnas1-770x460

Fjolla Morina ka zbuluar së fundmi se shumë shpejt do të publikojë këngën e saj më të re.

Madje këngëtarja ka postuar në profilin e saj në “Instagram” disa momente gjatë xhirimit të klipit.

Fjolla, e cila shquhet për format e saj bombastike, shfaqet e veshur me një veshje të bardhë transparente, duke “çmendur” kështu ndjekësit e saj.

“E bukura dhe bisha” , i shkruan një ndjekës. Ndërsa të tjerë i shkruajnë: “Super yllë. Lule”.

Gjithashtu ajo tregon edhe pak nga teksti i këngës: “Se un edi zemer zemer. Krejt ti per mu i len. Sa her t thirri t thirri zemer. Sa shpejt te un vjen🥰”.

fjolla-morina-2

fjolla-morina-12

fjolla-morina-9

fjolla-morina-8

fjolla-morina-7

fjolla-morina-2-1

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/e-bukura-dhe-bisha-fjolla-morina-cmend-ndjekesit-me-veshjen-transparente-foto/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala