Duda Balje do të jetë “hije” në Kuvend, bukuroshja, do të garojë për deputete

Autori:Gazeta Fjala

25007112_1133467706788367_6111119321197445120_n-1

Duda Balje njihet si deputetja më e bukur në disa legjislatura në Republikën e Kosovës.

Mirëpo, si duket Dudës do t’ia marrë primatin një grua tjetër.

Bëhet fjalë për Rrezarta Krasniqin, e cila do të jetë në listën e LDK-së për deputete.

Indeksonline mëson se partia e Mustafës ka marrë vendimin, që Krasniqi ta përfaqësojë Vushtrrinë.

Më poshtë, disa foto:

https://indeksonline.net/wp-content/uploads/2019/09/23915644_2089868134576925_4048595791480982461_n-1.jpg

https://indeksonline.net/wp-content/uploads/2019/09/23722772_2087977934765945_2186615870024653648_n.jpg

https://indeksonline.net/wp-content/uploads/2019/09/44478094_2302078126689257_1782067529808609280_n.jpg

https://indeksonline.net/wp-content/uploads/2019/09/19247898_2117719171791821_4352458265256998118_n.jpg

https://indeksonline.net/wp-content/uploads/2019/09/21687908_2058709167692822_2906034735100333028_n.jpg

https://indeksonline.net/wp-content/uploads/2019/09/51757614_2378781622352240_5139490984609972224_n.jpg

https://indeksonline.net/wp-content/uploads/2019/09/52861328_2382978621932540_8774633097854451712_n.jpg

https://indeksonline.net/wp-content/uploads/2019/09/rwrw35.jpg

https://indeksonline.net/wp-content/uploads/2019/09/640-0-5b1ea4c478244.jpg

https://indeksonline.net/wp-content/uploads/2019/09/images-2.jpg

https://indeksonline.net/wp-content/uploads/2019/09/asbbsaabsb.jpg

https://indeksonline.net/wp-content/uploads/2019/09/asbbsaabsb.jpg

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/duda-balje-do-te-jete-hije-ne-kuvend-bukuroshja-do-te-garoje-per-deputete/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala