Dua dhe Anwar bëjnë bashkë edhe manikyrin

Autori:Gazeta Fjala

Screenshot_1-31

I dashuri i Duas njihet për stilin jo të zakonshëm.

Ylli 24-vjeçar i pop-it dhe i dashuri i saj model 20-vjeçar vizituan një artist të famshëm të thonjve Mei Kawajiri – i cili është gjithashtu i preferuari i motrave të Anwar Bella dhe Gigi – për të marrë manikyrët e koordinuar të çiftit, shkruan lajmi.net.

Kawajiri ndau tre imazhe të thonjve të rinj të çiftit në llogarinë e saj në Instagram.

Lipa zgjodhi një ngjyrë nudo në thonjtë e saj të gjatë e të rrumbullakët, të theksuar me sheshet dhe linjat gjeometrike rozë dhe jeshile, ndërsa Anwar Hadid, zgjodhi një manikyr neoni blu, rozë dhe të verdhë me “APLUS” të shkruar nëpër thonj.

Screendua

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/dua-dhe-anwar-bejne-bashke-edhe-manikyrin/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala