Drita sot miqësore me Shkëndijën e Tetovës

Autori:Gazeta Fjala

drita-miqesore

Klubi Drita sot do të zhvillojnë ndeshje miqësore me Shkëndijën e Tetovës, në stadiumin e qytetit në Gjilan.

Ndeshja nis në orën 14:30, dhe po shihet si ndeshje që do t’u shërbejë të dy skuadrave për ta mbajtur formën.

Te Shkëndija do të debutojë trajnerit Ernest Gjoka, që e ka marrë drejtimin e skuadrës ditë më parë.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/drita-sot-miqesore-me-shkendijen-e-tetoves/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala