Donika Kadaj, kryetare e Komisionit të AKI-së

Autori:Gazeta Fjala

donika

Është konstituuar Komisioni për mbikëqyrjen e Agjencisë Kosovare për Inteligjencë (AKI), e që për herë të parë do të ketë në krye një femër.

Donika Kadaj-Bujupi është zgjedhur kryetare e komisionit të AKI-së.

Komisioni ka mbajtur mbledhjen e parë ku janë diskutuar tema të ndryshme.
Anëtarë të këtij komisioni janë:

Ganimete Musliu, zv/kryetare e parë,

Arbër Rexhaj, anëtar,

Anton Çuni, anëtar,

Teuta Rugova, anëtare,

Xhevahire Izmaku, anëtare,

Slavko Simiq, anëtar,

Bekë Berisha, anëtar,

Haxhi Shala, anëtar.

 

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/donika-kadaj-kryetare-e-komisionit-te-aki-se/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala