Digjet shtylla e KEDS-it midis Prishtine, rrezikohen qytetarët (Video)

Autori:Gazeta Fjala

2-1-752x460

Një shtylle elektrike është përfshirët nga zjarri pak minuta më parë në lagjen “Tophane” në Prishtinë.

Shtylla shihet të ketë dhjetëra tela që përcjellin energjinë elektrike, shkruan GazetaFokus.

Gjatë zjarrit disa nga ta kanë rënë në tokë duke shkaktuar rrezik për banorët.

Më poshtë mund të gjeni videon nga vendi i ngjarjes /GazetaFokus.

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/digjet-shtylla-e-keds-it-midis-prishtine-rrezikohen-qytetaret-video/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala