DigitAlb Kupa, këto ndeshje mund t’i ndiqni në TV

Autori:Zekirja Shabani

sds

Këtë fundjavë do të zhvillohen ndeshjet e 1/8 të finales së DigitAlb Kupës që njëherësh do ta mbyllin edhe stinorin vjeshtor.

Shumë skuadra janë të fokusuara në këtë garë për ta kapur Evropën, andaj edhe duelet do të jenë me rëndësi.

Ndërkohë, katër prej tetë sfidave do të transmetohen në SuperSport.

Të shtunën do të jenë ‘live’ sfidat Liria – Prishtina dhe Besa – Vëllaznimi, kurse të dielën do të transmetohen takimet Trepça ’89 – Flamurtari dhe Ballkani – Gjilani.

sds

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/digitalb-kupa-keto-ndeshje-mund-ti-ndiqni-ne-tv/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala