Dhurata Hoxha: Krenare me Policinë e Kosovës

Autori:Gazeta Fjala

4444

Ministrja në detyrë e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, mori pjesë në solemnitetin e organizuar për nder të 20 vjetorit të themelimit të Policisë së Kosovës, ku ishin të pranishme edhe personalitetet më të shquara të institucioneve vendore dhe mysafirë të shumtë ndërkombëtarë.

Me këtë rast, Znj. Hoxha ka përgëzuar Policinë e Kosovës, duke cekur se është krenare me Policinë e Kosovës.

“Përgëzime të sinqerta me rastin e shënimit të 20 vjetorit të themelimit të Policisë së Kosovës. Krenare me Policinë e Kosovës, gëzuar!”, ka shkruar znj. Hoxha në rrjetin social.

3333lll

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/dhurata-hoxha-krenare-me-policine-e-kosoves/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala