Dhurata Dora me pamjen nuk zhgënjen, si një yll ajo shkëlqen

Autori:Gazeta Fjala

dhurata dora

Krijuesja e shumë hiteve, e veçmas e hitit të fundit “Zemër” në bashkëpunim me reperin Soolking, është një këngëtare mjaft e dashur për publikun,

Dhurata Dora përpos që sjell muzikë të mirë për dëgjuesit, ajo kujdeset që edhe paraqitjet e saj publike të jenë gjithnjë në nivel të lartë.

Andaj ajo në publikimin e fotografive, sigurohet që të paraqesë një dukje të bukur për miliona ndjekës që e ndjekin atë hap pas hapi nëpër rrjetet sociale.

Së fundmi në llogarinë e saj në Instagram, ajo ka publikuar një fotografi mjaft të bukur, ku bie në sy stili i saj i veçantë dhe format e saj të përkryera trupore.

71262135_2413823852165872_1745978354139398144_n

Vërejtje:

Ju keni të drejtë ta riprodhoni tekstin tonë, por me kusht që ta citoni burimin e Gazeta Fjala dhe kur ta publikoni shkrimin, ta integroni linkun e artikullit siç vijon: http://gazetafjala.com/dhurata-dora-me-pamjen-nuk-zhgenjen-si-nje-yll-ajo-shkelqen/

Në të kundërtën, ne do të raportojmë tek organet kompetente si dhe pranë Facebook për shkelje të të drejtës autoriale, gjë që sanksionohet nga Facebook dhe mund të ketë pasoja të rënda për faqen tuaj Facebook. Ju faleminderit për vëmendjen si dhe bashkëpunimin.

Redaksia e Gazetës Fjala